Kannettava ilmakompressori tarkalla digitaalisella näytöllä helpottaa elämääsi. Enemmän kuin vain rengaspumppu, myös 8800 mAh akku laitteiden lataamiseen, taskulamppu ja hyppykäynnistin. Lisää
Kannettava ilmakompressori tarkalla digitaalisella näytöllä helpottaa elämääsi. Enemmän kuin vain rengaspumppu, myös 8800 mAh akku lataamiseen laitteita, taskulamppu ja hyppykäynnistin.
Akkuilmapumppu on varustettu digitaalisella LCD-näytöllä, joka näyttää selkeästi mitatun paineen ja ennalta asetetun paineen. Reaaliaikainen paine muuttuu täyttämisen aikana, joten voit seurata renkaiden painetta milloin tahansa.
Sähköinen rengaspumppu sisältää 4 valittavaa yksikköä, kuten PSI, BAR, KPA, Kg/cm², ja 5 erilaista skenaariotilaa, jotka tarjoavat tehokkaamman ja älykkäämmän täyttökyvyn, sopivat autoihin, polkupyöriin, moottoripyöriin, palloihin ja vastaaviin.
Ilmapumppu yhdistää käytännöllisyyden ja estetiikan, hätä-LED-taskulampun suunnittelulla, mahdollistaa letkun säilytyksen, sisältää kantolaukun ja liittimien sarjan.
Maksimipaine on 8,3 Bar.
TYÖTILAT:
- Autotila — oletuspaine 2,5 Bar — asetusarvo 0,3 - 6,0 Bar
- Moottoripyörätila — oletuspaine 2,4 Bar — asetusarvo 1,8 – 3,0 Bar
- Polkupyörätila — oletuspaine 2,1 Bar — asetusarvo 0,3 – 9,99 Bar
- Pallotila — oletuspaine 0,6 Bar — asetusarvo 0,27 – 1,09 Bar
Vinkki: 1Bar=14,5PSI=100kPa=1,02kg/cm²






TEKNISET TIEDOT
| Akkukapasiteetti | 8800mAh |
| Mitat | 13 × 15 × 3,8 cm |
| USB Type-C Tuloliitäntä | 5V/2A |
| USB Type-C Lähtöliitäntä | 5V/2.1A |
| Paino | 0.66kg |
| Ilmaletkun pituus | 50cm |
| Maksimipaine | 8.3Bar/120Psi |
| Täyttöteho | 0~2.5Bar/36Psi≤6minutes @ 195/60/R15 tire |
| Paineen poikkeamat |
±0.1Bar/±2Psi(Täyttö) ±0.01Bar/±1Psi(Näyttö) |






















