Osram xenon-polttimo D4S 12/24V XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66440XN2-2HB
Uusi sukupolvi tarjoaa xenon-valonlähteiden voimakkaimman valaistuksen. OSRAMin uusimman teknologian ansiosta saat tarkemman näkymän valaistulle tielle ajoneuvon edessä. Ne ovat jopa 220 % kirkkaampia kuin tavalliset xenon-polttimot. Uusien teknologisten ratkaisujen ansiosta OSRAM ei ole ainoastaan parantanut valaistusarvoja, vaan myös nostanut valon värilämpötilan 4500 K tasolle.
- värilämpötila 4500 K
- jopa 220 % enemmän kirkkautta
- jopa 250 m pidempi valokeila
- jopa 20 % valkoisempi valo
- hyväksytty tieliikennekäyttöön
- maailman tehokkaimmat xenon-polttimot
- pitkä käyttöikä
Parametrit:
| EAN: | 4062172397827 |
| Teho: | 35 W |
| Kanta: | D4S (P32d-5) |
| Värilämpötila: | 4500 K |
| Takuu: | 3 vuotta |
| Pituus: | 80 mm |
| Halkaisija: | 9 mm |
| Tyyppihyväksyntä: | kyllä (ECE) |
| Merkki: | Osram |
Sarja sisältää 2 kpl (BOX).



















