Osram xenon-polttimo D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66140XN2-2HB
Uusi sukupolvi tarjoaa xenon-valonlähteiden voimakkaimman valaistuksen. OSRAMin uusimman teknologian ansiosta saat tarkemman näkymän valaistulle tielle ajoneuvon edessä. Ne ovat jopa 220 % kirkkaampia kuin tavalliset xenon-polttimot. Uusien teknologisten ratkaisujen ansiosta OSRAM ei ole ainoastaan lisännyt valotehoa, vaan myös nostanut valon värilämpötilan 4500 K tasolle.
- värilämpötila 4500 K
- jopa 220 % enemmän kirkkautta
- jopa 250 m pidempi valokeila
- jopa 20 % valkoisempi valo
- hyväksytty tieliikennekäyttöön
- maailman tehokkaimmat xenon-polttimot
- pitkä käyttöikä
Parametrit:
| EAN: | 4062172397735 |
| Teho: | 35 W |
| Jännite: | 85 V |
| Kanta: | D1S (PK32d-2) |
| Käyttöikä (Tc): | 3000 tuntia |
| Takuu: | 3 vuotta |
| Pituus: | 81 mm |
| Halkaisija: | 9 mm |
| Tyyppihyväksyntä: | kyllä (ECE) |
| Merkki: | Osram |
Sarja sisältää 2 kpl (BOX).














