Osram 9006DWNBSM-2HB HB4/9006 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2kpl
Pakkauksen sisältö: sarja sisältää 2kpl LED-polttimoita
Yleiskanta – käytetään tyyppien tilalla: HB4/9006
LED-autopolttimot, joiden värilämpötila on 6000 Kelvin, sopivat täydellisesti yhteen LED-päiväajovalojen kanssa. LED-polttimot ovat helppoja asentaa ja ne sopivat useimpiin ajovaloihin.
OSRAM NIGHT BREAKER HB4-LED - hyväksytty ja laillinen tieliikennekäyttöön
Plug-and-play tarjoaa kuljettajille merkittäviä etuja:
- Erittäin korkea valkoinen kirkkaus 6 000 kelvinin värilämpötilalla ja jopa 330 % suurempi valoteho
- Jopa 6 kertaa pidempi käyttöikä verrattuna halogeenipolttimoon
- Vakaa valovirta myös pitkän käyttöajan jälkeen täydellisen jäähdytyksen ansiosta
- Ei häikäise, optimoidun valonjaon ansiosta
- Tehonkulutus 10 W
- Värilämpötila: 6000 K (kylmä valkoinen)
- Optimaalinen valonjako
- Virransyöttö: 12V: Tarkoitettu henkilöautoille
Tieliikennehyväksyntä on tärkeä askel, jonka eteen olemme työskennelleet useita vuosia.
"LED-polttimoidemme" ansiosta kuljettajat voivat nyt laillisesti, helposti ja edullisesti korvata halogeenipolttimonsa uusimmalla LED-tekniikalla.
Parametrit:
| EAN: | 4062172410236 |
| Teho: | 10 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | HB4/9006 |
| Värilämpötila: | 6000 K |
| Takuu: | 5 vuotta |
| Tieliikennehyväksyntä: | KYLLÄ |
| Tuotemerkki: | Osram |






