NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 – Innovatiivinen ratkaisu ajoneuvosi valaistukseen
Vaihda vanhat halogeenipolttimosi uusiin, tieliikennehyväksyttyihin NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 -polttimoihin ja koe moderni LED-teknologia! Asennus on nopeaa ja helppoa, sillä se ei vaadi ylimääräisiä sovittimia tai suojuksia. Innovatiivisen muotoilun ja OSRAM-teknologian ansiosta tämä LED-polttimo on sovitettu täydellisesti tavallisiin kantoihin ja tarjoaa identtisen 1:1 rakenteen.
NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 -edut:
- Moderni valkoinen valo, jonka värilämpötila on jopa 6000 Kelviniä.
- Erinomainen valoteho parantaa näkyvyyttä ja turvallisuutta.
- Vähentää muiden tienkäyttäjien häikäisyä, alittaen sallitut rajat jopa 50 %:lla.
- Energiatehokkuus – jopa 60 % energiansäästö verrattuna halogeenipolttimoihin.
- Pitkä käyttöikä – kestävän rakenteen ansiosta jopa kuusinkertainen käyttöikä.
Tällä vallankumouksellisella teknologialla voit parantaa niin kauko- kuin lähivalojen tasoa ja nauttia vakaasta suorituskyvystä myös akun alhaisella jännitteellä.
Valitse OSRAMin NIGHT BREAKER® LED Retrofit -polttimot ja nauti erinomaisen valotehon, energiatehokkuuden ja pitkän käyttöiän yhdistelmästä – kaikki tieliikennehyväksynnällä. OSRAM myöntää myös erityisen takuun kaikille NIGHT BREAKER® LED -tuotteille.
Tieliikennehyväksyntä. LED-polttimoidemme ansiosta kuljettajat voivat nyt laillisesti, helposti ja edullisesti korvata halogeenipolttimonsa uusimmalla LED-teknologialla.
Parametrit:
| EAN: | 4062172411264 |
| Teho: | 16 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | H7 (PX26d) |
| Värilämpötila: | 6000 K |
| Takuu: | 5 vuotta |
| Tieliikennehyväksyntä: | KYLLÄ |
| Merkki: | Osram |






