Osram H11 SMART NIGHT BREAKER LED 64211DWNBSM-ECE-2HB 6000K 2ks
Pakkauksen sisältö: sarja sisältää 2 kpl LED-polttimoita
Universaali kanta – käytetään tyyppien sijasta: H11
LED-autopolttimot, joiden valon väri on 6000 Kelviniä, sopivat täydellisesti LED-päiväajovaloihin. LED-polttimot ovat helppoja asentaa ja ne sopivat useimpiin ajovaloihin.
OSRAM NIGHT BREAKER H11-LED - hyväksytty ja laillinen tieliikennekäyttöön
Plug-and-play tarjoaa kuljettajille merkittäviä etuja:
- Erittäin korkea valkoinen kirkkaus 6 000 kelvinin värilämpötilalla ja jopa 330 % suurempi valoteho
- Jopa 6 kertaa pidempi käyttöikä verrattuna halogeenipolttimoon
- Vakaa valovirta myös pitkän käyttöajan jälkeen täydellisen jäähdytyksen ansiosta
- Ei häikäise optimoidun valonjaon ansiosta
- Tehonkulutus 14 W
- Värilämpötila: 6000 K (kylmä valkoinen)
- Optimaalinen valonjako
- Virtalähde: 12V: Tarkoitettu henkilöautoille
Tieliikennehyväksyntä on tärkeä askel, jonka eteen olemme työskennelleet useita vuosia.
"LED-polttimoidemme" ansiosta kuljettajat voivat nyt laillisesti, helposti ja edullisesti korvata halogeenipolttimonsa uusimmalla LED-tekniikalla.
H11-LED-vaihtopolttimot on hyväksytty ECE R37 -standardin mukaisesti kaikkiin 12 V ajoneuvoihin. Siksi yhteensopivuusluetteloa, ajovalojen hyväksyntänumeron tarkistusta tai tarrojen liimaamista ei tarvita. Ne on hyväksytty kaikissa ECE-sopimusmaissa, mukaan lukien Euroopan unioni ja monet muut Euroopan maat.
Parametrit:
| EAN: | 4062172418331 |
| Teho: | 14 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | H11 |
| Värilämpötila: | 6000 K |
| Takuu: | 5 vuotta |
| Tieliikennehyväksyntä: | KYLLÄ |
| Merkki: | Osram |






