Osram H1 HL VINTAGE 64150DWVNT-2MB H1 2700K
Optimaalisen valonjakautumisen ansiosta OSRAM LEDriving HL Vintage -lisäasennettavat hehkulamput1) tarjoavat jopa +300 % suuremman kirkkauden2), optimaalisen näkyvyyden ja vähemmän häikäisyä.
Lamput takaa täydellisen sähköisen toiminnan myös vanhoihin sähköpiireihin asennettaessa.
Uusimman LED-teknologian ja erittäin kompaktin muotoilun ansiosta nämä lamput mahdollistavat korkean yhteensopivuuden ja helpon asennuksen ajoneuvoihin, joissa on vastaavia halogeenilamputyyppejä.
Kuljettajat voivat hyödyntää LED-teknologian etuja ilman korkeita lämpötiloja, ilman UV-säteilyä, pienemmällä energiankulutuksella ja pidemmällä ajovalojen käyttöiällä vaarantamatta klassisen ajoneuvon estetiikkaa.
Plug-and-play tarjoaa kuljettajille merkittäviä etuja:
- Erittäin korkea kirkkaus 2 700 kelvinin lämpötilalla ja jopa 300 % suuremmalla valoteholla
- Jopa 5 kertaa pidempi käyttöikä verrattuna halogeenilamppuun
- Vakaa valovirta myös pitkän käytön jälkeen täydellisen jäähdytyksen ansiosta
- Ei häikäise, optimoidun valonjakautumisen ansiosta
- Käyttöikä yli 5000 tuntia
- Tehonkulutus 13W
- Värilämpötila: 2700 K (lämpövalkoinen)
- Optimaalinen valonjakautuminen
- Syöttöjännite: 12V: Tarkoitettu henkilöautoihin
Tekniset tiedot:
| EAN: | 4062172384810 |
| Teho: | 13 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | H1 (P14,5s) |
| Värilämpötila: | 2700 K |
| Takuu: | 4 vuotta |
| Hyväksyntä: | EI |
| Merkki: | Osram |













