Osram digitaalinen kompressori TYREinflate 450
TyreInflate450:lla voi täyttää renkaan tyhjästä 3 minuutissa (13 tuuman rengas 2,41 bar).
Varustettu automaattisella pysäytysfunktiolla halutun renkaanpaineen asettamiseksi.
Sisältää digitaalisen taustavalaistun näytön ja valkoisen LED-valon optimaalista valaistusta myös pimeässä.
TyreInflate450:n litteä ja vankka muoto pitää laitteen käytön aikana vakaana, ja kela estää kaapeleiden sotkeutumisen ja auttaa sinua pääsemään takaisin tielle nopeammin.
Sisältää myös 3-osaisen adapterin polkupyörien renkaille, moottoripyörien renkaille, palloille ja muille täytettäville esineille.
| Osanumero | OTI450 |
|---|---|
| Valmistaja | OSRAM |
| EAN-numero | 4052899620216 |
| Paino [kg] | 0,684 kg |
| Korkeus [mm] | 219 mm |
| Pituus [mm] | 200 mm |
| Näyttö | digitaalisella näytöllä |
| Jännite (AC) [V] | 12 V V |
| Renkaanpumpun tyyppi | kannettava, letkuliittimellä paineilma-asemalle |
| Leveys [mm] | 88 mm |
| Näytön tarkkuus [bar] | 0,1 bar |
| Käyttöpaine jopa [bar] | 6,9 bar |
| Takuu | 24 kuukautta |











