Osram digitaalinen kompressori TYREinflate 1000
-
Digitaalinen painemittari suurella näytöllä (PSI, BAR, kPa)
-
>Täyttää 13'' renkaan 2 minuutissa
-
3,5 m pitkä kelaava virtajohto 12 V auton sytytysliittimelle
-
Säilytyslokero venttiilikapseleille
-
Automaattinen pysäytys halutun paineen saavuttamisen jälkeen, muistaa viimeksi asetetun halutun paineen
-
Varustettu LED-valaisimella kirkkaalla valkoisella valolla
-
70 cm pitkä joustava ilmaletku helposti saatavilla olevalla säilytystilalla, joka on suunniteltu estämään taittuminen
-
Sisältää myös kotelon lateksikäsineillä ja varaventtiilikapseleilla
| Osanumero | OTI1000 |
|---|---|
| Valmistaja | OSRAM |
| EAN-numerot | 4052899620223 |
| Paino [kg] | 1,626 kg |
| Korkeus [mm] | 219 mm |
| Pituus [mm] | 200 mm |
| Näyttö | digitaalisella näytöllä |
| Jännite (AC) [V] | 12 V V |
| Ilmankompressorin tyyppi | kannettava, letkuyhteys paineilma-asemalle |
| Leveys [mm] | 88 mm |
| Näytön tarkkuus [bar] | 0,1 bar |
| Käyttöpaine enintään [bar] | 5,5 bar |
| Takuu | 24 kuukautta |






