Osram analoginen kompressori TYREinflate 200
TYREInflate200:lla voit täyttää renkaan uudelleen tyhjästä 4,5 minuutissa.
Siinä on suuri päälle/pois-kytkin helppoa käyttöä varten. Litteä ja vankka TYREInflate200:n muoto pitää laitteen vakaina käytön aikana.
Virransyöttö tapahtuu 3 m pitkällä kaapelilla, TYREInflate200 kytketään auton 12 V pistorasiaan ja helpottaa kaikkien ajoneuvon renkaiden saavuttamista.
Se näyttää painearvot kPA, bar ja PSI. Sisältää varastotilan renkaanventtiilikapseleille.
Sisältää myös 3-osaisen adapterin polkupyörien renkaille, moottoripyörien renkaille, palloille ja muille täytettäville esineille.
Kannettava analoginen auton ilmapumppu on ihanteellinen matkakumppani, jos renkaassa on vika tai painehäviö. Se täyttää renkaan kokonaan 4,5 minuutissa (perustuen 13-tuumaisen renkaan täyttämiseen tyhjästä 2,41 bariin).
| Osanumero | OTI200 |
|---|---|
| Valmistaja | OSRAM |
| EAN-numerot | 4052899620209 |
| Paino [kg] | 0,662 kg |
| Korkeus [mm] | 197 mm |
| Pituus [mm] | 177 mm |
| Näyttö | analoginen näyttö |
| Jännite (AC) [V] | 12 V V |
| Ilmapumpun tyyppi | kannettava, letkuliitännällä paineilma-asemalle |
| Leveys [mm] | 79 mm |
| Näytön tarkkuus [bar] | 0,1 bar |
| Käyttöpaine enintään [bar] | 6,9 bar |
| Takuu | 24 kuukautta |














