Osram 64210DWNBG2-1HFB H7 NIGHT BREAKER LED +230% 6000K 1kpl GEN2
Pakkauksen sisältö: sarja sisältää 1kpl LED-polttimoita
Yleiskanta – käytetään tyyppien sijasta: H7 (PX26d)
LED-autopolttimot, joiden valon väri on 6000 Kelviniä, sopivat täydellisesti LED-päiväajovaloihin. LED-polttimot ovat helppoja asentaa ja ne sopivat useimpiin ajovaloihin.
OSRAM NIGHT BREAKER H7-LED, OSRAMin ensimmäinen LED-polttimo, joka on laillinen tieliikenteessä.
Plug-and-play tarjoaa kuljettajille merkittäviä etuja:
- Erittäin korkea valkoinen kirkkaus 6 000 kelvinin värilämpötilalla ja jopa 230 % suurempi valoteho
- Jopa 5 kertaa pidempi käyttöikä verrattuna halogeenipolttimoon
- Vakaa valovirta myös pitkän käyttöajan jälkeen täydellisen jäähdytyksen ansiosta
- Ei häikäise optimoidun valonjaon ansiosta
- Käyttöikä yli 5000 tuntia
- Tehonkulutus 19W
- Värilämpötila: 6000 K (kylmä valkoinen)
- Optimaalinen valonjako
- Virtalähde: 12V: Tarkoitettu henkilöautoille
Tieliikennehyväksyntä on tärkeä askel, jonka eteen olemme työskennelleet useita vuosia.
"LED-polttimoidemme" ansiosta kuljettajat voivat nyt laillisesti, helposti ja edullisesti korvata halogeenipolttimonsa uusimmalla LED-tekniikalla.
Huomioi paikalliset säädökset ja varmista, että tuote on hyväksytty käytettäväksi maassasi. Laillista asennusta varten pakkauksessa oleva tyyppihyväksyntätarra on kiinnitettävä LED-polttimon virtajohtoon.
Parametrit:
| EAN: | 4062172383301 |
| Teho: | 19 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | H7 (PX26d) |
| Värilämpötila: | 6000 K |
| Takuu: | 4 vuotta |
| Tyyppihyväksyntä: | KYLLÄ |
| Merkki: | Osram |





