Osram 64193DWNBSM-1HB H4 NIGHT BREAKER LED SMART +330% 6000K 1kpl
Pakkauksen sisältö: sarja sisältää 1kpl LED-polttimoita
Yleiskanta – käytetään seuraavien tyyppien tilalla: H4 (P43t)
LED-autopolttimot, joiden värilämpötila on 6000 Kelviniä, sopivat täydellisesti yhteen LED-päiväajovalojen kanssa. LED-polttimot ovat helppoja asentaa ja ne sopivat useimpiin ajovaloihin.
OSRAM NIGHT BREAKER H4-LED on OSRAMin ensimmäinen LED-polttimo, joka on tieliikennelaillinen myös Slovakiassa.
Plug-and-play tarjoaa kuljettajille merkittäviä etuja:
- Erittäin korkea valkoinen kirkkaus 6 000 kelvinin lämpötilalla ja jopa 330 % suurempi valoteho
- Jopa 5 kertaa pidempi käyttöikä verrattuna halogeenipolttimoon
- Vakaa valovirta myös pitkän käyttöajan jälkeen täydellisen jäähdytyksen ansiosta
- Ei häikäise optimoidun valonjaon ansiosta
- Käyttöikä yli 5000 tuntia
- Tehonkulutus 20/19W
- Värilämpötila: 6000 K (kylmä valkoinen)
- Optimaalinen valonjako
- Virtalähde: 12V: Tarkoitettu henkilöautoille
Tieliikennehyväksyntä on tärkeä askel, jonka eteen olemme työskennelleet useita vuosia.
"LED-polttimoidemme" ansiosta kuljettajat voivat nyt laillisesti, helposti ja edullisesti korvata halogeenipolttimonsa uusimmalla LED-teknologialla.
Slovakialaiset jälleenmyyjät huomioivat paikallisen lainsäädännön ja merkitsevät LED-vaihtopolttimoiden pakkauksen tyyppihyväksyntätarralla, jossa on hyväksyntänumero MD SR 27MD N-01863 (H4:lle). Laillista asennusta varten tämä tarra on liimattava pakkauksessa olevaan LED-polttimon virtajohtoon.
Parametrit:
| EAN: | 4062172398114 |
| Teho: | 20/19 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | H4 (P43t) |
| Värilämpötila: | 6000 K |
| Takuu: | 5 vuotta |
| Tieliikennehyväksyntä: | KYLLÄ |
| Merkki: | Osram |












