Muuta ajamisesi paremmaksi LED H3:n avulla. Tämä nykyaikainen sarja tarjoaa 6400 lumenin kirkkauden, ja COB-LED-teknologia varmistaa täydellisen näkyvyyden ja kestävyyden. Asennus on yhtä helppoa kuin halogeenilamppujen vaihtaminen.
LED-sarjaa ei ole hyväksytty käytettäväksi liikenteessä, se on tarkoitettu vain viritys- ja urheilukäyttöön.
Sarja sisältää:
- 2 kpl LED-polttimo H3-kantalla
- 2 kpl passiivinen jäähdytin
| LED H3 SX SERIES | |
| Väri | 6000K |
| Kirkkaus | 3200lm |
| Diodit | 12x3.3 HQ |
| Energiankulutus | 40W |
| Radio | Ei häiritse radiosignaalia |
| Jännite | 12V |
| Toimintalämpötila [°C] | ~60 |
| Kanta | H3 |



