Muuta ajosi paremmaksi LED H15 -sarjalla. Tämä nykyaikainen sarja tarjoaa 7600 lumenin kirkkauden, ja COB-LED-teknologia varmistaa täydellisen näkyvyyden ja kestävyyden. Asennus on yhtä helppoa kuin halogeenilamppujen vaihtaminen.
LED-sarjaa ei ole hyväksytty käytettäväksi liikenteessä, se on tarkoitettu vain viritys- ja urheilukäyttöön.
Sarja sisältää:
- 2x LED-polttimo H15-kantalla aktiivijäähdytyksellä
H15:ssä on 3 toimintoa:
- kaukovalot
- päiväajovalot
- pysäköintivalot
| LED H15 36W 6000K |
|
| Väri | 6000K |
| Kirkkaus | 3800lm |
| Diodit | 2x18W COB |
| Energiankulutus | 36W |
| Radio | Ei häiritse radiosignaalia |
| Jännite | 12V / 24V |
| Työlämpötila [°C] | ~60 |
| Kanta | H15 |

















