Muuta ajosi aiempaa paremmaksi LED H7 -sarjan avulla. Tämä nykyaikainen sarja tarjoaa 6000 lumenin kirkkauden, ja COB-LED-teknologia varmistaa täydellisen näkyvyyden ja kestävyyden. Asennus on yhtä helppoa kuin halogeenilamppujen vaihtaminen.
LED-sarjaa ei ole hyväksytty käytettäväksi liikenteessä, se on tarkoitettu vain viritys- ja urheilukäyttöön.
Sarja sisältää:
- 2 kpl LED-polttimo H7-kantalla
- 2 kpl passiivinen jäähdytin
| LED H7 CX SERIES | |
| Väri | 6000K |
| Kirkkaus | 3000lm |
| Diodit | 4x7,5W COB |
| Energiankulutus | 30W |
| Radio | Ei häiritse radiosignaalia |
| Jännite | 12V |
| Toimintalämpötila [°C] | ~60 |
| Kanta | H7 |












