H4 OSRAM Night Breaker Laser +220% 1kpl 64193NB220
Tieliikennekäyttöön hyväksytty!
Innovatiivisen lasertekniikan ansiosta ne tarjoavat tarkemman näkymän ajoneuvon eteen. Ne ovat jopa 220 % kirkkaampia kuin tavalliset halogeenipolttimot. Tämä polttimo tarjoaa lisäksi jopa 150 metriä pidemmän valokeilan. Lisäksi niiden valo on 20 % valkoisempaa eikä se häikäise vastaantulevia kuljettajia. Päinvastoin, näillä valoilla ajaminen rasittaa silmiä vähemmän ja edistää turvallisempaa ajoa, kiitos pientareiden ja siten mahdollisten jalankulkijoiden ja pyöräilijöiden paremman näkyvyyden. Siirtovastuksen minimoimiseksi polttimoissa on kullatut liittimet.
Ominaisuudet:
+220 % enemmän valoa
+150 m pidempi valokeila
+20 % valkoisempi valo
| Valmistaja: | Osram |
| EAN: | 4062172399449 |
| Teho: | 60/55 W |
| Jännite: | 12 V |
| Kanta: | H4 (P43t) |
| Värilämpötila: | 3900 K |
| Elinikä (Tc): | 160 / 400 h |
| Pituus: | 82 mm |
| Halkaisija: | 12 mm |
| Tyyppihyväksyntä: | kyllä (ECE) |
| Merkki: | Osram |
Hinta on 1 kappaleelle.






